Evropský klubový pohár

EVROPSKÝ KLUBOVÝ POHÁR 2018, PORTO CARRAS

Konečná tabulka
(12. - 18. říjen 2018, startovalo celkem 61 klubů, kompletní výsledky a pořadí)

Poř.Družstvo  +   =   -  body  skóre 
1Mednyi Vsadnik St.Petersburg6011230,5
2AVE Novy Bor5201230,0
3Molodezhka5111131,0
4Obiettivo Risarcimento Padova4301129,0
5Valerenga Sjakklubb5111126,0
6Alkaloid5111130,0
7Itaka5021027,0
8CC Gambit Asseco SEE4211023,0
9Odlar Yurdu412930,5
10Beer Sheva Chess Club412926,5


Výsledky jednotlivců

Šach.JménoRtgFED1234567Body
1GMWojtaszek Radoslaw2727POL1½½1½½4,02678
2GMHarikrishna Pentala2733IND10½½½½3,02606
3GMNavara David2740CZE110½114,52560
4GMVidit Santosh Gujrathi2711IND11110½4,52543
5GMSasikiran Krishnan2672IND1½1½03,02510
6GMRagger Markus2690AUT111½1½5,02443
7GMLaznicka Viktor2664CZE111014,02446
8GMBartel Mateusz2591POL112,02223




EVROPSKÝ KLUBOVÝ POHÁR 2017, KEMER

Konečná tabulka
(7. - 15. října 2017, startovalo celkem 36 klubů, kompletní výsledky a pořadí)

Poř.DružstvoFEDbodyskore+=-
1.GlobusRussia1230 520
2.SK Alkaloid SkopjeFYR Macedonia1130½ 511
3.Odlar YurduAzerbaijan1127½ 511
4.AVE Nový BorCzech Republic1128511
5.Bronze Horseman St. PetersburgRussia1028½ 421
6.LSG LeidenNetherlands1022 502
7.Beer-Sheva Chess ClubIsrael929 412
8.ShSM Legacy Square MoscowRussia924 412
9.CSM Baia MareRomania926½ 412
10.ŠK Dunajská StredaSlovakia927 412

Výsledky jednotlivců

Šach.JménoELOFED1234567B
1GM Wojtaszek, Radosław 2737Poland ½½1½1½42653
2GM Harikrishna, Pentala 2733India1½½1½1½52610
3GM Navara, David 2726Czech Republic1½½11½½52591
4GM Ragger, Markus 2659Austria1½0 ½0½2579
5GM Sasikiran, Krishnan 2677India1 ½1½½12504
6GM Láznička, Viktor 2654Czech Republic1½ 1  ½32403
1 res.GM Bartel, Mateusz 2613Poland11½1½0 42456



EVROPSKÝ KLUBOVÝ POHÁR 2016, NOVI SAD

Konečná tabulka
(5. - 13. listopad 2016, startovalo celkem 62 klubů, kompletní výsledky a pořadí)

Poř.DružstvoFEDbodyskore+=-
1.SK Alkaloid SkopjeFYR Macedonia1229 520
2.Bronze Horseman St. PetersburgRussia1130 511
3.ShSM Legacy Square MoscowRussia1130½ 511
4.Ashdod City ClubIsrael1128½ 511
5.Odlar YurduAzerbaijan1128½ 430
6.Siberia NovosibirskRussia1125 430
7.Zhiguli Samara regionRussia1027½ 502
8.AVE Nový BorCzech Republic1031½502
9.VŠK Sveti Nikolaj Srpski ValjevoSerbia1025½ 502
10.SG ZürichSwitzerland1028 421

Výsledky jednotlivců

Šach.JménoELOFED1234567B
1GM Harikrishna, Penteala 2762India 1011½ 2625
2GM Wojtaszek, Radosław 2746Poland½ 1½1½ 2596
3GM Navara, David 2737Czech Republic11 ½½½½42490
4GM Shirov, Alexei 2679Latvia110110152447
5GM Wang Hao 2701China11½11012411
6GM Láznička, Viktor 2651Czech Republic 10   122353
1 res.GM Sasikiran, Krishnan 2654India1 ½11112398
2 res.GM Bartel, Mateusz 2641Poland1½    12162


EVROPSKÝ KLUBOVÝ POHÁR 2015, SKOPJE

Konečná tabulka
(17. - 24. října 2015, startovalo celkem 50 klubů, kompletní výsledky a pořadí)

Poř.DružstvoFEDbodyskore+=-
1.Siberia NovosibirskRussia1328½610
2.SOCAR BakuAzerbaijan1128511
3.Bronze Horseman St. PetersburgRussia1128511
4.Obiettivo Risarcimento PadovaItaly1124½511
5.AVE Nový BorCzech Republic1031502

Výsledky jednotlivců

Šach.JménoELOFED1234567B-
1GM Wojtaszek, Radosław2734Poland
½1½10142682
2GM Harikrishna, Penteala2737India111½1½½2568
3GM Navara, David2734Czech Republic½11½1½12506
4GM Láznička, Viktor2676Czech Republic101½1½152483
5GM Sasikiran, Krishnan2639India½11½10152418
6GM Bartel, Mateusz2622Poland½11
11½52207
1 res.GM Hráček, Zbyněk2613Czech Republic1

0


12430




EVROPSKÝ KLUBOVÝ POHÁR 2014, BILBAO

Konečná tabulka
(14. - 20. září 2014, startovalo celkem 53 klubů, kompletní výsledky a pořadí)

Poř. Družstvo FED body skore + = -
1. SOCAR Baku Azerbaijan 14 31 7 0 0
2. G-Team Nový Bor Czech Republic 12 32 6 0 1
3. Malakhit Ekaterinburg Russia 11 25½ 5 1 1
4. Odlar Yurdu Azerbaijan 10 28 4 2 1
5. SG Solingen Germany 10 27 4 2 1

Výsledky jednotlivců

Šach.JménoRtgFED1234567BPRtg prům.
Rp
1 GM Wojtaszek, Radosław 2736 Poland
1 1 ½ 1 ½ ½ 6 2621 2814
2 GM Navara, David 2722 Czech Republic 1 1 1 0 0 1 1 5 7 2586 2744
3 GM Harikrishna, Penteala 2725 India 1 ½ 1 ½ 1 1 1 6 7 2543 2852
4 GM Láznička, Viktor 2675 Czech Republic ½ ½
0
1 ½ 5 2518 2518
5 GM Sasikiran, Krishnan 2680 India 1
1 0 ½ 1 1 6 2486 2679
6 GM Bartel, Mateusz 2636 Poland 1 1 1 1 0

4 5 2487 2727
1 res. GM Hráček, Zbyněk 2638 Czech Republic 1 1 1
1 1 ½ 6 2382 2783



EVROPSKÝ KLUBOVÝ POHÁR 2013, RHODOS

Konečná tabulka
(19. - 26. října 2013, startovalo celkem 53 klubů, kompletní výsledky a pořadí)

Poř.St.č.FEDDružstvoKol  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3  PH 4  PH 5 
15CZEG-Team Novy Bor761013236.028.5181.0165.00
22RUSMalachite752012211.032.0152.0125.00
31AZESOCAR751111244.029.0180.0137.00
49FRAClichy Echecs 92751111206.029.0168.5126.75
53RUSSaint-Petersburg751111199.529.0166.0123.00

Výsledky jednotlivců

  1. G-Team Novy Bor (Rtg prům.:2667, Kapitán: Petr Boleslav / PH 1: 13 / PH 2: 236)
Šach.
JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.Rp
1GMNavara David2703CZE101011½4.5726352737
2GMWojtaszek Radoslaw2698POL1
1½11½5.0626032876
3GMLaznicka Viktor2666CZE1½011115.5725582788
4GMSasikiran Krishnan2662IND11½01½15.0725312689
5GMHracek Zbynek2636CZE
1½½½013.5625462603
6GMBartel Mateusz2638POL011100½3.5724952495
7GMCvek Robert2517CZE½1




1.5222770



EVROPSKÝ KLUBOVÝ POHÁR 2012, EJLAT

Konečná tabulka
(10. - 18. října 2012, startovalo celkem 34 klubů, kompletní výsledky a pořadí

Poř.St.č.DružstvoKol  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
11SOCAR Azerbaijan760112673.832.0
24Saint-Petersburg Chess Federation760112665.529.5
32SHSM-64751111590.528.0
43Economist-SGSEU Saratov750210653.026.5
55Ugra750210607.324.0
--------------------------------
108G-Team Novy Bor74038553.525.5

Výsledky jednotlivců

  10. G-Team Novy Bor (Rtg prům.:2677, PH 1: 8 / PH 2: 553.5)
Šach.
JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.
1GMWojtaszek Radoslaw2733POL
½½½½1½3.562633
2GMNavara David2722CZE½½10½1½4.072583
3GMLaznicka Viktor2678CZE½½1½01½4.072572
4GMSasikiran Krishnan2680IND0½11½104.072564
5GMBartel Mateusz2635POL10
½0
½2.052649
6GMHracek Zbynek2612CZE
½
11½½3.552581
7GMMarkos Jan2581SVK1
1



2.022301
8GMCvek Robert2540CZE1
1

½
2.532304



EVROPSKÝ KLUBOVÝ POHÁR 2011, ROGAŠKA SLATINA

Konečná tabulka
(24. září - 1. října 2011, startovalo celkem 62 klubů, kompletní výsledky a pořadí)

Poř.St.č.FEDDružstvoKol  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
14RUSSaint-Petersburg Chess Federation76101331.5177.0
21AZESOCAR76011231.5158.5
310CZEG-Team Novy Bor75111131.5153.5
43RUSEkonomist SGSEU Saratov75111130.5161.5
52RUSSHSM-6475111130.0177.5

Výsledky jednotlivců

  3. G-Team Novy Bor (Rtg prům.:2628, Kapitán: Petr Boleslav / PH 1: 11 / PH 2: 31.5)
Šach.
JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.Rp
1GMLaznicka Viktor2701CZE
½½½½½13.5626122669
2GMWojtaszek Radoslaw2704POL½½½1½115.0725422700
3GMBartel Mateusz2627POL111111½6.5724202844
4GMHracek Zbynek2624CZE1
01½114.5624462639
5GMMarkos Jan2596SVK½1½½½115.0723622522
6GMCvek Robert2518CZE1101
115.0623102592
7GMHaba Petr2502CZE11

0

2.0321612327



EVROPSKÝ KLUBOVÝ POHÁR 2010, PLOVDIV

Konečná tabulka
(16. - 23. října 2010, startovalo celkem 49 klubů, kompletní výsledky a pořadí)

Poř.St.č.FEDDružstvoKol  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
14RUSEconomist-SGSEU-176101328.5176.0
26RUSYugra75111127.5168.0
310UKRA DAN DZO & PGMB - Chernigiv75111127.5165.5
41AZESOCAR Azerbaijan75111127.0172.5
55GERBaden-Baden OSG75111127.0168.5
---------------------------------
1312CZEG-Team Novy Bor7331922.5179.0

Výsledky jednotlivců

  13. G-Team Novy Bor (Rtg prům.:2595, Kapitán: Petr Boleslav / PH 1: 9 / PH 2: 22.5)
Šach.
JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.Rp
1GMLaznicka Viktor2690CZE
½11½0½3.5626602717
2GMHracek Zbynek2633CZE½
½½½½½3.0625862586
3GMBartel Mateusz2599POL½½010½½3.0725552505
4GMStocek Jiri2567CZE11½010½4.0725062556
5GMMarkos Jan2566SVK0½½
½½½2.5625112454
6GMHaba Petr2517CZE1½11½½½5.0724562614
7GMCvek Robert2494CZE10
½


1.5323022302



EVROPSKÝ KLUBOVÝ POHÁR 2009, OHRID

Konečná tabulka
(4. - 10. října 2009, startovalo celkem 54 klubu, kompletní výsledky a pořadí)

Poř.St.č.FEDDružstvoKol  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
11RUSEconomist-SGSEU-1 Saratov77001427.5179.5
27ARMMika Yerevan76011224.5195.5
32RUSUral Svedrdlovskaya75111128.5161.5
48RUSSPbChFed Sankt-Peterburg75111126.0187.0
54GEROSG Baden-Baden75021033.0146.5
---------------------------------
1414CZE1. Novoborsky SK7403823.5160.5

Výsledky jednotlivců

  14. 1. Novoborsky SK (Rtg prům.:2557, Kapitán: Marek Vokac / PH 1: 8 / PH 2: 23.5)
Šach.
JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.Rp
1GMLaznicka Viktor2634CZE110½0½03.0726352585
2GMStocek Jiri2582CZE11½½0½14.5725802682
3GMMarkos Jan2565SVK
10½
012.5525412541
4GMHaba Petr2541CZE½1½½
½½3.5624932550
5GMCvek Robert2518CZE½10
0½13.0624972497
6IMSimacek Pavel2499CZE1101½½
4.0624132538
7GMVokac Marek2479CZE


10
½1.5324312431
8IMKlima Lukas2430CZE1


½

1.5223180



EVROPSKÝ KLUBOVÝ POHÁR 2008, HALKIDIKI

Konečná tabulka
(16. - 23. října 2008, startovalo celkem 62 klubů, kompletní výsledky a pořadí)

Poř.St.č.FEDDružstvoKol  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
11RUSURAL Sverdlovskaya76011232.0159.0
23GEROSG Baden-Baden e.V.75201227.5185.0
35UKRPVK Kiev Chess74301130.0168.0
48BIHCC "Bosna" Sarajevo75111130.0157.5
54RUSEconomist SGSEU-1 Saratov75111128.0178.0
---------------------------------
1015CZE1. Novoborsky SK75021025.5152.0

Výsledky jednotlivců

  10. 1. Novoborsky SK (Rtg prům.:2551, Kapitán: Lukas Klima / PH 1: 10 / PH 2: 25.5)
Šach.
JménoRtgFED1234567BodyPartieRtg prům.Rp
1GMHracek Zbynek2613CZE1½½½½0½3.5725832583
2GMStocek Jiri2578CZE1½0½1½½4.0725742624
3GMMarkos Jan2557SVK1½½½1½15.0725272685
4GMHaba Petr2546CZE½10½11½4.5724482550
5IMSimacek Pavel2477CZE11000114.0724102460
6GMCvek Robert2532CZE11½½½½
4.0623762501
7IMKlima Lukas2404CZE





½0.5121220



EVROPSKÝ KLUBOVÝ POHÁR 2007, KEMER

Konečná tabulka
(2. - 9. října 2007, startovalo celkem 56 klubů, kompletní výsledky a pořadí)

Poř.St.č.DružstvoKol
  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
15Linex Magic - Merida76101328.5174.0
22Ural Sverdlovskaya75201231.0157.5
33Tomsk-40075111129.0174.0
41OSC Baden-Baden e.V.74301128.5161.0
513Chess Club Zagreb75021031.5134.0
------------------------------
14221. Novoborsky SK7412922.0160.0

Výsledky jednotlivců

  14. 1. Novoborsky SK (Rtg prům.:2456, PH 1: 9 / PH 2: 22)
Šach.
JménoRtgFED1234567BodyPartie
1GMHaba Petr2525CZE1½1101½5.07
2GMKalod Radek2492CZE½0110013.57
3IMSimacek Pavel2472CZE½01½0½½3.07
4IMKulhanek Tomas2410CZE10100½13.57
5GMVokac Marek2416CZE10110½03.57
6IMKlima Lukas2422CZE10100½13.57