Extraligový tým míří na Evropský klubový pohár

14.10.2013 21:58 | Zprávy

Titul mistra České republiky, který 1.Novoborský šachový klub získal letos počtvrté v řadě, je jistou vstupenkou na evropská šachová kolbiště. Prestižní soutěž nejlepších šachových klubů Evropy hostí letos Řecko v termínu 19. – 27. října.

Nový Bor reprezentuje Českou republiku již na sedmém Evropském klubovém poháru. Několik předchozích umístění v první desítce ukázalo sílu novoborské sestavy. Zatím největší úspěch přišel v roce 2011 ve Slovinsku, odkud přivezli hráči Nového Boru bronzové medaile.

Za týden se na Rhodosu představí novoborský tým ve stejné sestavě jako loni v Izraeli: David Navara, Viktor Láznička, Radoslaw Wojtaszek, Mateusz Bartel, Krishnan Sasikiran, Zbyněk Hráček, náhradníkem bude Robert Cvek.

Evropský klubový pohár 2013

0x 2397x Petr Boleslav