Krajský přebor ŠSLK družstev mladších žáků 2014

13.04.2014 21:22 | Zprávy

Za pomoci Novoborské šachové akademie se v prostorách školní družiny ZŠ v Arnultovicích odehrál Krajský přebor Libereckého kraje družstev mladších žáků. Sjelo se 12 družstev, soutěžilo tedy 60 mladších žáků registrovaných i neaktivních hráčů.

Jsme moc rádi, že zájem mezi dětmi o tuto krásnou hru stoupá a že jsou ochotni se svými rodiči a trenéry přijet a soutěžit. Sobota byla krásná, takže během přestávek se mohli účastníci proběhnout venku. Ve školní jídelně bylo připraveno bohaté občerstvení s tematickou výzdobou, která sklidila obdiv.

Konečné pořadí po 7 kolech:

  1. místo       1. Novoborský šachový klub A
  2. místo       ŠK Libštát
  3. místo       NŠ Partyzánka A

Za domácí nastoupili: Ondřej Daněk, Natálka Gorolová, Matěj Válek, Daniel Eichler, Jakub Borovička a Viktorie Funke hrála za NŠ B. Umístili se na pěkném 7. místě. Gratulujeme.


Poděkování si zaslouží všichni trenéři i rodiče, protože se s láskou věnují dětem a předávají své zkušenosti, prožívají s dětmi jejich hru a věří, že této hře „propadnou“.

KP ŠSLK  byl připraven v rámci účelové neinvestiční dotace Libereckého kraje na podporu volnočasových aktivit.

Toto byla naše první zkušenost s pořádáním takového turnaje. Rádi vás opět přivítáme a těšíme se někdy na shledání .Mgr. Jiřina Jelínková, ředitelka školy

0x 2563x
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat