Šenovský šachový turnaj mládeže 2017

25.04.2017 11:32 | Zprávy

Jako již tradičně každý rok touto jarní dobou jsme byli hostiteli šachového turnaje mládeže. Je to pro nás prestižní záležitost a dlouho se na ni připravujeme. Medaile, poháry, ceny a občerstvení, to vše jsme získali sponzorským darem od našeho města.

Turnaj začal v devět hodin a po celé dopoledne až do dvou hodin se tvrdě bojovalo. Soutěžící byli rozděleni do dvou skupin – 1. liga – pokročilí ELO-R max. 1500 a 2. liga pokročilí a začátečníci ELO-R max. 1100. Organizátoři turnaje, pan Josef Řeháček, Přemysl Hofman a hlavní rozhodčí Jan Malec, se velmi dobře starali o plynulý běh celého klání. A také, jako každoročně, jsme byli velmi pochváleni za celou organizaci turnaje nejen od hostů a trenérů oddílů, kteří přijeli z Varnsdorfu, Nového Boru, Liberce, Kunratic u Cvikova, Arnultovic a České Lípy, ale hlavně od všech spokojených malých šachistů.