Vánoční turnaj v Libertinu

06.12.2010 14:40 | Zprávy

V sobotu před Mikulášem se v českolipském Libertinu konal šachový turnaj mládeže, o který již tradičně postarali místní vedoucí šachového kroužku Vladimír Drahotský a za DDM Marie Vasmanská. Funkce hlavního rozhodčího se ochot...

Zahájení turnaje. (zdroj: nss.cz)

Vyhlašování se ujali Vladimír Drahotský a Marie Vasmanská. (zdroj: nss.cz)

Nejlepší hráči do 8 let, zprava: Josef Šturma (DDM Větrník Liberec), Štěpán Jarolímek (NŠA) a Jakub Feistauer (DDM Větrník Liberec). (zdroj: nss.cz)

Nejlepší hráči do 10 let, zprava: Jiří Liška (NŠA), Filip Draboň (NŠA) a Václav Paulus (Varnsdorf). (zdroj: nss.cz)

Nejlepší hráči do 12 let, zprava: Matěj Štágl (NŠA), David Šebor (Varnsdorf) a Jakub Doubek (NŠA). (zdroj: nss.cz)

Nejlepší hráči do 14 let, zprava: 2. Simona Jínová, 1. Tomáš Kučera a 3. Jiří Marek (všichni NŠA). (zdroj: nss.cz)

Odkazy:

Výsledky ke stažení (vpravo úplně dole)
DDM Libertin
V sobotu před Mikulášem se v českolipském Libertinu konal šachový turnaj mládeže, o který již tradičně postarali místní vedoucí šachového kroužku Vladimír Drahotský a za DDM Marie Vasmanská. Funkce hlavního rozhodčího se ochotně ujal Ing. Jan Malec. Dorazilo 28 účastníků z nejbližších kroužků z České Lípy, Nového Boru, Stráže pod Ralskem, Varnsdorfu a navíc přijela i Slavie Liberec s trenérem Vojtěchem Šicem. Hráči a hráčky byli rozděleni do 4 věkových kategorií a ve všech s výjimkou těch nejmenších se radovali naši hráči. Z nich dopadli nejlépe bývalí svěřenci Jiřího Jíny ze zaniklého kroužku při ZŠ Tyršova Česká Lípa (dnes trénující s Viktorem Novotným v NŠA), kteří v absolutním pořadí obsadili první 4 místa. Nabízím malou fotoreportáž.
0x Autor neznámý
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat