Vlastimil Hort – 1. Novoborský ŠK “B“

08.11.2008 10:59 | Zprávy

Po včerejší přednášce na téma “Češi na olympiádách“ čeká dnes od 14 hodin Vlastimila Horta simultánka s prvoligovým B-týmem 1. Novoborského ŠK. Hrát se bude klasickým tempem 2 hodiny/40 tahů, následně se už ovšem nebude do...

Sestavu, která se proti velmistru Hortovi bude snažit uhrát co možná nejlepší výsledek, si můžete prohlédnout v následující tabulce:

Šachovnice Jméno LOK
1. FM Petr Kučera 2324
2. Martin Vaculík 2282
3. Jan Vrána 2215
4. Jan Oreský 2141
5. Tomáš Vavřinec 2047
6. Jiří Majstr st. 1908
7. Tomáš Tichý 0
8. Otakar Válek 0

Otakar Válek, jednatel společnosti Aktivit

Oproti tradičním prvoligovým sestavám tak chybí trojice titulovaných hráčů, kteří si tento víkend plní své povinnosti v extralize. Pracovní a rodinné záležitosti ovšem způsobily, že chybějí i další, a tak z letošní soupisky nastoupí nakonec pouze čtveřice hráčů. Ti jsou doplněni o hráče působících v 2. ligách – našeho Jardu Kučeru (změna: Jiří Majstr st.) a říčanského Tomáše Vavřince. Na závěrečných 2 šachovnicích se pak představí zástupci sponzorů – Tomáš Tichý a Otakar Válek. Obě jména jsou našim pravidelným čtenářům jistě známá, např. z pravidelných účastí v našich Ajeto Blitz, kde svými bodovými zisky oba dokazují, že by se ani v soutěžních zápasech neztratili. Jako důkaz mohou posloužit dosažené performance v těchto turnajích, které u obou hráčů shodně přesáhlo 1900. Na neaktivní hráče vskutku slušná vizitka.

Výsledek simultánky

Vlastimil Hort - novoborský tým 5:3

Odkazy

partie k přehrání
Po včerejší přednášce na téma “Češi na olympiádách“ čeká dnes od 14 hodin Vlastimila Horta simultánka s prvoligovým B-týmem 1. Novoborského ŠK. Hrát se bude klasickým tempem 2 hodiny/40 tahů, následně se už ovšem nebude dohrávat, pozice budou pouze odhadovány. Samozřejmostí je online přenos, ke kterému můžete diskutovat právě v tomto článku.
0x Autor neznámý
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat