Tříkrálové šachy

16.01.2018 14:00 | Zprávy

Na sobotní sváteční turnaj jsme pozvali šachisty z našeho klubu a několika spřátelených oddílů. V sedmi zápasech si tak poměřilo své síly dvacet hráčů.

Absolutním vítězem se stal Jakub Burda (Mšeno), zbylé stupně vítězů patří domácím: Fandovi Zákutnému a Jirkovi Adámkovi. Nejlepší dívkou byla zaslouženě Nikola Kulašová, za ní Ema Rosová (Varnsdorf) a třetí Adéla Novotná.

Tzv. vážné partie si zde zahrála i skupinka elitních hráčů, kde Martina Habenichta předběhl jen Jakub Šulc (Dobrovice).  Za  vynaložené  úsilí (důležité pro trénink před blížícími se krajskými přebory) si všichni odnesli hodnotné věcné ceny a příjemnou atmosféru turnaje doplnilo i chutné občerstvení. Díky patří panu Burdovi (rozhodčí + sponzor) a maminkám šachistů za výpomoc.

Jana Jínová, Karolina Novotná (foto)
0x 985x