S Krásnou Lípou nás dohnal čas

04.11.2011 10:01 | Zprávy

V tomto článečku se vracíme k zápasu našeho Déčka s Krásnou Lípou, který se odehrál v 2. kole Krajského přeboru ŠSLK. Nastoupili jsme ve velmi silné sestavě a byli papírovými favority zápasu. Zkušenému Průdkovi sice podlehl Jarda Kučera, přesto jsme si díky výhrám Marečka, Válka a Novotného a remízám kapitána Jirky Majstra a Miloše Koudelky vypracovali nadějné vedení 4-2. Jenže v obou zbývajících partiích zaúřadoval čas - Petr Tadlík zahrál hrubku a Jirka Jína dokonce spadnul na čas. Partie k přehrání.

Partie k přehrání: