Beránkův memoriál – fotogalerie účastníků

21.05.2011 21:39 | Zprávy

V sobotu 21. května se do novoborského DDM Smetanka sjelo 33 začínajících šachistů, aby si připomněli MUDr. Josefa Beránka, dlouholetého předního hráče místního klubu a trenéra šachové mládeže. Účast byla omezena pouze na začínající hráče bez Elo a s maximálně tříletou zkušeností v šachovém kroužku. Hrálo se ve dvou kategoriích, kdy ta starší začínala rokem narození 2001, zvlášť byly ještě vyhodnoceny dívky. Ředitelem turnaje byl Ing. Miloš Koudelka, vedoucí šachového kroužku v DDM. Tento článek obsahuje pouze portréty účastníků.

Účastníci v abecedním pořadí:

Ondřej Daněk

Heřman Dinda