Říjen 2011

05.10.2011 11:42 | Zprávy

V říjnu se již pomalu ale jistě rozjíždí barvitý klubový život 1. Novoborského ŠK. V tomto článku pomineme obrovský úspěch našeho profesionalního týmu na Evropském klubovém poháru, o kterém se lze dostatečně dočíst v tisku ...

V říjnu se již pomalu ale jistě rozjíždí barvitý klubový život 1. Novoborského ŠK. V tomto článku pomineme obrovský úspěch našeho profesionalního týmu na Evropském klubovém poháru, o kterém se lze dostatečně dočíst v tisku či byl zaznamenán i v televizi, ale zaměříme se především na to, co se bude dít v naší klubovně, kam můžete v okolí vyrazit na turnaj a chybět nebudou ani informace pro rodiče našich nejmenších adeptů šachové hry. Rozjel se již oddílový přebor i soutěže družstev. 15. 10. pořádáme úvodní sraz 1. ligy mládeže, který spojujeme s turnajem pro začátečníky z našich kroužků.

Říjen 2011:

Termín Čas Místo Akce Poznámka
24.9.-2.10.2011 Rogašska Slatina Evropský klubový pohár Bronzové medaile!
2.10.2011 10:00 Povrly GP mládeže ÚŠS Liška 4., Žourek 9.
2.10.2011 10:00 Rokytnice KP - 1. kolo Rokytnice n. Jizerou - N. Bor D 5:3
2.10.2011 10:00 Klubovna DPS 1.liga - 1 kolo N. Bor B - Mahrla Praha 2,5-5,5
6.10.2011 18:00 Klubovna DPS Přebor NB - Dohrávky A: Tichý - Novotný, B: Draboň - Mach
8.-9.10.2011 10:00 venku Extraliga - 1. + 2. kolo většina týmů včetně nás dohrává až v únoru
9.10.2011 10:00 Krásná Lípa KS - 1. kolo TJ Krásná Lípa B
9.10.2011 10:00 Nový Bor II.liga - 1. kolo SK Děčín
13.10.2011 18:00 Klubovna DPS Přebor NB - 2. kolo
15.10.2011 10:00 Jídelna ZŠ U lesa 1.liga mládeže 1. -2. kolo TJ Sokol Praha - Kobylisy, ŠK PORG Praha
15.10.2011 10:00 Jídelna ZŠ U lesa Turnaj začátečníků pro naše a nejbližší kroužky
16.10.2011 10:00 Klubovna DPS 1. liga mládeže 3. kolo Desko Liberec B
20.10.2011 18:00 Klubovna DPS Přebor NB - Dohrávky
22.-29.10.2011 16:00 Liberec Czech Tour Open Účast - Mach, Petr Kučera ml., Jaroslav Kučera
22.-29.10.2011 Harrachov MČech mládeže Liška, Draboň...???
27.10.2011 18:00 Klubovna DPS Přebor NB - 3. kolo
30.10.2011 10:00 Praha 1. liga - 2. kolo TJ Pankrác
30.10.2011 10:00 Klubovna DPS KP - 2. kolo TJ Krásná Lípa

Šachové kroužky mládeže v okolí Nového Boru:

Den Čas Místo Vedoucí Kontakt
Pondělí 14:00 - 15:30 ZŠ náměstí Míru NB Jaroslav Tryhuba 737954898
Pondělí 16:00 - 18:00 DDM Libertin Vladimír Drahotský 739437924
Úterý 15:30 - 17:00 DDM Smetanka NB Miloš Koudelka 732525361
Úterý 16:00 - 18:00 Učebna NŠA NB Viktor Novotný 739206880
Středa 15:30 - 17:00 ZŠ Arnultovice NB Jaroslav Tryhuba 737954898
Čtvrtek 13:30 - 15:00 ZŠ U lesa NB Michal Mach 732636825
Čtvrtek 13:30 - 15:00 ZŠ Holý Vrch ČL Jana Jínová 724056972
Čtvrtek 16:00 - 17:30 DDM Cvikováček
Čtvrtek 16:00 - 17:30 Knihovna Kam. Šen. Josef Řeháček 736541699
Pátek 18:00 - 20:00 ZŠ Sloup Vladimír Sucharda 724327384

Odkazy:

Propozice krajských turnajů
Databaze ŠSČR
0x Autor neznámý
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat