Přehled utkání 2011/2012

09.10.2011 21:53 | Zprávy

V následujícím článečku naleznete pouze seznam utkání všech našich družstev. Z hlediska případné divácké účasti je jistě nejzajímavější extraliga. Ta zavítá do Grandhotelu Pražák 7. - 8. ledna 2012, kdy hostíme Zlín a Labo...

V následujícím článečku naleznete pouze seznam utkání všech našich družstev. Z hlediska případné divácké účasti je jistě nejzajímavější extraliga. Ta zavítá do Grandhotelu Pražák 7. - 8. ledna 2012, kdy hostíme Zlín a Labortech Ostrava a pak v dohrávce 1. a 2. kola 17. - 18. února 2012, kdy přijede Grygov a Litovel (vzhledem k probíhajícímu Open Nový Bor budeme pravděpodobně muset ještě zajistit náhradní prostory). V seznamu zatím chybějí termíny KP mládeže, které budou určeny až podle počtu přihlášených družstev.
Datum Čas Místo Soutěž Soupeř
2.10.2011 10:00 Rokytnice KP - 1. kolo Rokytnice n. Jizerou - N. Bor D 5:3
2.10.2011 10:00 Klubovna DPS 1.liga - 1 kolo N. Bor B - Mahrla Praha 2,5-5,5
9.10.2011 10:00 Krásná Lípa KS - 1. kolo TJ Krásná Lípa B - N.B. E 6,5-1,5
9.10.2011 10:00 Nový Bor II.liga - 1. kolo N.B. C - SK Děčín 4:4
15.10.2011 10:00 Jídelna ZŠ U lesa 1.liga mládeže 1. -2. kolo TJ Sokol Praha - Kobylisy, ŠK PORG Praha
16.10.2011 10:00 Jídelna ZŠ U lesa 1. liga mládeže 3. kolo Desko Liberec B
30.10.2011 10:00 Praha 1. liga - 2. kolo TJ Pankrác
30.10.2011 10:00 Klubovna DPS KP - 2. kolo TJ Krásná Lípa
6.11.2011 10:00 Klubovna DPS KS - 2. kolo ŠK Frýdlant
6.11.2011 10:00 Usti nad Labem II.Liga - 2.kolo Šachový klub Spartak Ústí n.L.
13.11.2011 10:00 Jičín I.Liga - 3.kolo ŠK AD Jičín
13.11.2011 10:00 Rovensko KP - 3. kolo TJ Sokol Rovensko pod Troskami
20.11.2011 10:00 Klubovna DPS II.Liga - 3,kolo Sokol Praha Vršovice
20.11.2011 10:00 Klubovna DPS KS - 3. kolo TJ Lokomotiva Liberec B
26.11.2011 10:00 Liberec I.Liga mládeže 4-5 kolo Panda Rychnov n. Kn., ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
27.11.2011 10:00 Praha I.Liga - 4.kolo ERA-Poštovní spořitelna A
27.11.2011 10:00 Klubovna DPS KP - 4.kolo ŠK Česká Lípa
3.12.2011 10:00 Lysá nad Labem Extraliga - 3.kolo Výstaviště Lysá nad Labem
4.12.2011 10:00 Praha Extraliga - 4.kolo TJ Bohemians Praha
4.12.2011 10:00 Klubovna DPS II.Liga - 4.kolo CHESS MOST
4.12.2011 10:00 Klubovna DPS KS - 4.kolo ŠK Stráž pod Ralskem
11.12.2011 10:00 Klubovna DPS I.Liga - 5.kolo TJ Slavia Hradec Králové
11.12.2011 10:00 Liberec KP - 5.kolo TJ Desko Liberec "C"
7.-8.1.2012 10:00 Hotel Pražák Extraliga - 5. + 6. kolo ŠK Zlín, ŠK Labortech Ostrava
8.1.2012 10:00 Sokolov II.Liga - 5. kolo TJ Baník Sokolov ŠO
8.1.2012 10:00 Cvikov KS - 5. kolo DDM Cvikováček Cvikov
15.1.2012 10:00 Praha I.Liga - 6. kolo ŠK Sokol Vyšehrad
15.1.2012 10:00 Klubovna DPS KP - 6. kolo TJ Slávia Liberec
18.2.2012 10:00 Hotel Pražák Extraliga - Dohrávka 1. + 2. kolo A64 Valoz Grygov + Tatran Litovel
21.1.2012 10:00 Praha 1.Liga mládeže 6-7 kolo ŠK Praha-Smíchov, Jiskra RMSK N. Bydžov
22.1.2012 10:00 Klubovna DPS II.Liga - 6. kolo Karlovarský šachklub Tietz
22.1.2012 10:00 Klubovna DPS KS - 6. kolo TJ Krásná Lípa B
29.1.2012 10:00 Klubovna DPS I.Liga - 7. kolo OAZA Praha
29.1.2012 10:00 Libštát KP - 7. kolo ŠK Libštát
5.2.2012 10:00 Teplice II.Liga - 7. kolo ŠK Teplice
5.2.2012 10:00 Frýdlant KS - 7. kolo ŠK Frýdlant
12.2.2012 10:00 Kozolupy I.Liga - 8. kolo Šakal Kozolupy
12.2.2012 10:00 Liberec KP - 8. kolo TJ Lokomotiva Liberec
19.2.2012 10:00 Klubovna DPS II.Liga - 8. kolo ŠK Kralupy
19.2.2012 10:00 Liberec KS - 8. kolo TJ Lokomotiva Liberec B
26.2.2012 10:00 Klubovna DPS I.Liga - 9. kolo ERA-Poštovní spořitelna B
26.2.2012 10:00 Klubovna DPS KP - 9. kolo TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
3.3.2012 10:00 Pardubice Extraliga - 7. kolo ŠK Rapid Pardubice
4.3.2012 10:00 Polabiny Extraliga - 8. kolo 2222 ŠK Polabiny
4.3.2012 10:00 Most II.Liga - 9. kolo MARTY Baník Most
4.3.2012 10:00 Stráž pod R. KS - 9. kolo ŠK Stráž pod Ralskem
18.3.2012 10:00 Lysá nad Labem I.Liga - 10. kolo JOLY Lysá nad Labem B
18.3.2012 10:00 Liberec KP - 10. kolo TJ Desko Liberec "B"
25.3.2012 10:00 Klubovna DPS KS - 10.kolo DDM Cvikováček Cvikov
25.3.2012 10:00 Klubovna DPS II.Liga - 10.kolo ŠK Kladno
1.4.2012 10:00 Klubovna DPS I.Liga - 11. kolo ŠK Holdia DP Praha B
1.4.2012 10:00 Klubovna DPS KP - 11. kolo TJ Jiskra Tanvald
14.4.2012 10:00 Hlušice 1.Liga mládeže 8 - 9 kolo 2222 ŠK Polabiny B a C
15.4.2012 10:00 Hlušice 1.Liga mládeže 10 -11 kolo TJ a DDM Lanškroun, 2222 ŠK Polabiny D
20.-22.4.2012 10:00 Výběrové řízení Extraliga - 9. - 11. kolo ŠK Zikuda Turnov, Slavoj Ostrava - Poruba, BŠŠ Frýdek-Místek
22.4.2012 10:00 Neratovice II. liga - 11. kolo TJ Neratovice
0x Autor neznámý
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat