Úspěšný Harrachov 2016

31.10.2016 03:50 | Zprávy

V sobotu skončilo MČech v Harrachově, naše šesti členná výprava sice nevybojovala žádné postupové místo, ale i přesto se jedná opět o dobrý turnaj.

V sobotu skončilo MČech v Harrachově, naše šesti členná výprava sice nevybojovala žádné postupové místo, ale i přesto se jedná opět o dobrý výsledek.

V kategorii U16 startovali dva naši zástupci, Vašek Paulus a Kryštof Hofman. Vašek obsadil nádherné 18 místo s 5,5/9b, a získal skalp i hráčů jako Šolc Filip s Fide Elo 1980, gratuluji Vašku. Jen kousek za Vaškem skončil o kategorii výše hrající Kryštof Hofman 5/9b, 25 místo. I Kryštof zle trápil a získával skalp hráčů s výkonností 1800 a vyšší, skvěle Kryštofe.

V kategorii U14 skončil na 17.místě Matěj Hurtík s 5/9b, Matěj se přitom pohyboval celou dobu v popředí turnaje a působil jako malá senzace vzhledem k současnému Fide Elo. Sichrovský Tomáš, který jel na turnaj získávat zkušenosti, skončil nakonec s 3,5/9b a i to lze považovat za slušný výsledek bez ohledu na umístění.

V kategorii U12 jsme měli jednoho zástupce a to v poslední době fantasticky hrajícího Martina Habenichta, který mimochodem ihned po Harrachovu neváhal jít pomoci v Krajské soutěži proti Slavii Liberec, díky. Bohužel mu turnaj příliš nevyšel a to i přes 5/9b, a jeho 32.místo je trochu ústup z pozic, ale ne vždy je posvícení. Martin je další z talentů které máme, i přes ne plně funkční koncepci. Jirka Jína dělá skvělou práci.

V doprovodné Národním Open turnaji startoval Sichrovský Filip, který stejně jako jeho bratr přijel sbírat  zkušenosti a i tak je potřeba brát jeho 3,5/9b.

Každopádně jsem rád, že i má analitická práce klukům velice pomáhá, a že jim mohu i nabídnou své pořadatelské služby a možnost hrát další kvalitní turnaje a zápasy, stejně jako svoje trenérské a manažerské schopnosti, když už nemohu vést družstvo a trénovat je přímo, bohužel svévolí zlých a zákeřných lidí.

Kompletní výsledky a pořadí naleznete zde.

Fotografie mimo jiné také na webu pořadatele zde.-
. kolo -
Vložte obsah
0x 2765x Michal Mach
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat