Mistrovství Čech mládeže 2014

27.10.2014 21:49 | Zprávy

Jako doprovod našich talentů jsem vyrazil na M. Čech do Harrachova. Než začnu hodnotit naše prozatímní úspěchy po třech kolech, musím se pustit do kritiky akce.

Rád bych zdůraznil, že následující kritika není mířena na ubytovatele samotné, ale na účel k jakému byly objekty vybrány. Ať se na mě organizátoři nezlobí, místo je vhodné pro krátký pobyt, na lyže, turistiku, ale rozhodně ne pro delší turnaj a rozhodně ne pro děti, já osobně něco překousnu, ale jen pro ukázku, zima na pokojích, některým neteče voda a to tak, že vůbec, většina to má do sprch na krátký „výlet“, vrcholem co jsem viděl, byla asi mokrá zeď. Jediné, co podle mě obstálo skvěle je jídlo. Bohužel, objekt, ve kterém jsme byli, je jaksi celý tak trochu na cestě k rozkladu.

Samotné herní místo je pak drobně chaotické a značně záleží, co hrajete za turnaj. Některá místa jsou „průchoďák“. Nejvíce jsem byl nadšen, když mi za zády začali hrát stolní tenis.  Podle mě by měl být turnaj v jednom objektu, a to kvalitním.  A jen tak na okraj, podle organizátorů, a teď je cituji, nebojte v objektu je wifi různé kvality všude, ale jak dobrá nevíme. Pokud by se někdo obtěžoval, cokoliv ověřovat, a ne již jen počítat s tím, že mu bude pořadatelství vždy přiděleno, zjistil by, že připojení na internet na pokojích není, a je pouze u recepce na prostoru 5x5m a tam se prostě při dobré vůli nevejdeme.


A teď k výkonům, nejlépe zatím hraje Hofman Kryštof, má 2,5b z 3 a je příjemným překvapením. Mezi ostatními pak vyniká Vláďa Křížek svou defensivní hrou, která se mu až do dneška dařila, má dvě remis a prohru. Ostatní hrají na zhruba na své úrovni. Největším zklamáním pro sebe a svého trenéra, jsem zatím já sám.  Tři jasně vyhrané pozice a pouze 1,5b z 3.

Průběžné výsledky a pořadí


Pozítří přinesu další aktuální informace.  

Michal Mach
1x 3688x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
29.10.2014 09:22 | jliska

Jirka hrál v Harrachově několikrát, ale vždy jsme si našli ubytování jinde, něco jiného je to na MČR v Koutech, tam lepší alternativa než hotel DS asi neexistuje. A s úrovní ubytování koresponduje i kvalita hracích prostor, Kouty , Harrachov -.  Wifi připojení bývá problém téměř všude, holt co šachista to notebook a jak to ti trpaslíci v routerech mají utáhnout.

Přejeme hodně úspěchů a snad nějaký postup na MČR vyjde.

Liškovi