Pohár ředitele školy ZŠ Kaplického vybojoval Jan Kaplánek

12.03.2023 16:34 | Zprávy

V sobotu 11. března se odehrál Pohár ředitele školy ZŠ Kaplického. První místo v nejstarší kategorii vybojoval pro novoborský klub Honza Kaplánek.

V tomto týdnu jsme již podruhé zajeli do Liberce zahrát šachy, tentokrát do ZŠ Kaplického o pohár ředitele školy a znovu s úspěchem! V kategorii U16/18 vybojoval první místo Jan Kaplánek za výkon  6.bodů ze sedmi partií. V kategorii U8/10 obsadila první místo mezi dívkami Marie Holá (4 body) a bronzovou medaili v kategorii U10 si odváží Štěpán Válek (5,5.bodu).

Nesmím opomenout naše začínající šachisty kteří letos debutují v turnajích U12/14  Matyáš Král (4b), Jakub Rumlena (4 b), Marek Pytlík (4b) a Lubomír Bárta (3b).
Začátek tohoto turnaje se trochu posunul z důvodu velké účasti - přes 130 hráčů ! Ale pořadatelé vše zvládli na jedničku a zpátky doma jsme byli už v 17 hodin.

75Řezníček, PřemyslCZE13953,502426,5
815Minár, LukášCZE03,5022,523,5