Partneři

Liberecký kraj


1. Novoborský šachový klub pořádá své akce za podpory Libereckého kraje


AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o.

generální partner týmu

(Evropský klubový pohár 2015, Skopje)


Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s. r. o. působí na území České republiky od roku 1993. Na trhu služeb odpadového hospodářství a nakládání s odpady se zabýváme především komunálními službami, službami pro průmyslové podniky, sanací starých ekologických zátěží a facility managementem.

http://www.ave.cz/


G-Team a.s.

generální partner


Společnost G-Team, a.s. je inženýrsko – výrobní společnost působící od r. 1992. V současné době je významným dodavatelem zařízení pro elektrárenský a teplárenský průmysl. Oblast dodávek zahrnuje parní a plynové turbíny do výkonu 10 MW, by-passové stanice, parní ventily a klapky, chladiče páry, olejové systémy, odvaděče kondenzátu, potrubní systémy a zařízení pro měření a diagnostiku. V návaznosti na výrobní program svým zákazníkům poskytuje odbornou inženýrskou podporu a širokou paletu služeb zejména v oblasti montážních prací.

http://www.g-team.cz/


BPA sport marketing

hlavní partner týmu


BPA sport marketing působí na českém reklamním trhu od roku 1993, tedy téměř od samého zrodu reklamního trhu v České republice. S využitím svých dlouholetých zkušeností se ve své činnosti zaměřuje na poskytování komplexních služeb z oblasti marketingu, sponzoringu a reklamy v souvislosti se sportovními projekty, především pak s českým hokejem

Aktivit s.r.o.

partner


Novoborská strojírenská firma Aktivit, spol. s r.o. více než dvě desetiletí úspěšně projektuje, konstruuje, vyrábí a dodává vysoce sofistikované produkty šité na míru zákazníkům zejména v automobilovém průmyslu. Výrobní program firmy tvoří montážní linky a montážní stanice, kontrolní stanice - testery, portálové zakladače obrobků do obráběcích strojů, automatické mycí stroje, manipulátory a speciální jednoúčelové stroje. Samozřejmostí je také komplexní řešení automatizace celých výrobních linek.

http://www.aktivit.cz/

Stava s.r.o.

partner


Internetový prodej stavebních materiálů a stavebnin. Specifikace činnosti: velkoobchod, maloobchod, služby. www.levnestavebniny.eu

http://www.stava.org