Vašek Paulus senzací Open turnaje v Krásné Lípě

11.07.2016 15:36 | Zprávy

Vašek dle vlastních slov odjel do Krásné Lípy s cílem postoupit na MČech do Harrachova, předvedl však na turnaji prvotřídní výkon a připsal si do Fide neuvěřitelných 149 bodů a obsadil krásné 9.místo se 6/9b.


-
. kolo -

První kolo Vašek prohrál s Haasem, pak již ale následovala řada výher , obětí Vaška se stal Hejduk, Picek, Štěch, Hradecký, Odehnal. Je nutno říci, že ve dvou partiích stál Vašek jasně na prohru, ale způsobem sobě vlastním obětoval co mohl, vytvořil neexistující hrozby a soupeře dohnal defakto k sebevraždě. Nádherně je to vidět na partii s panem Pickem. Vašek tak připsal celou řadu skalpů, a prohrál vlastně jen s hráči s elem 2000. Uvidíme jestli Vaškovi forma vydrží až do 1.ligy mládeže. Vašek tak také vyhrál KP mládeže do 16 let a postupuje do Harrachova.  

První místo ve své kategorii také obsadil Martin Habenicht, a uvidíme se s ním v Harrachově. Martin jinak získal 4,5/9b což je krásné,  získal skalpel Dreyera Eduarda a Hosnedla Matyáše. Dále za nás startovala trojice Michal Papoušek a Pícha Štěpán 3,5/9b, Adámek Jiří 3/9b. Nakonec  Košťál Vojtěch 1/9b.

Celkově tedy turnaj dopadl velice dobře pro naše svěřence. Jinak vítězem Openu se stal Fregor Jiří z Neratovic před Buchcarem Tomášem a Jiřím Průdkem. Zapoměl sem, že za nás ještě nastoupil Jaroslav Kučera a skončil 17 ze ziskem 5/9b. Celkové výsledky naleznete zde.

Partie doplním do článku později.


0x 2338x Michal Mach
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat